Середа, 18.10.2017, 22:19

Головна сторінка » 2012 » Лютий » 12 » Кубок Европейских Чемпионов по индорхоккею
Кубок Европейских Чемпионов по индорхоккею
21:18

 Кубок проходит с 24 по 26 февраля 2012 г. в г. Вена (Австрия).

http://www.eurohockey.org/ehf/index.php?option=com_content&view=article&id=2617:eurohockey-indoor-club-cup-w-2012&catid=213:events-list&Itemid=435

Группа A:

Berliner HC (GER), Gintra Strekte Uni HC (LTU), Club de Campo (ESP), Dundee Wanderers (SCO)

Группа Б:

HC Ritm-Azot Grodno (BLR), SV Kampong (NED), MSC Sumchanka (UKR), SV Arminen (AUT)

Календарь игр:

24.02.2012

10.30 A Berliner HC v Club de Campo                             6 - 1 (2 - 0)                              

11.40 A Gintra Strekte Uni HC v Dundee Wanderers         6 - 2 (3 - 1)

12.50 Б HC Rirm-Azot Grodno v MSC Sumchanka            2 - 0 (0 - 0)

14.00 Б SV Kampong v SV Arminen                               5 - 1  (3 - 0)     

15.30 A Club de Campo v Dundee Wanderers                  3 - 3  (1 - 0) 

16.40 A Gintra Strekte Uni HC v Berliner HC                    0 - 5  (0 - 3)

17.50 Б MSC Sumchanka v SV Arminen                          3 - 6  (3 - 3)

19.00 Б SV Kampong v HC Rirm-Azot Grodno Saturday     1 - 3  (1 - 2)

25.02.2012  

10.00 A Berliner HC v Dundee Wanderers                        7 - 0    (2 - 0)

11.10 A Club de Campo v Gintra Strekte Uni HC               4 - 3    (2 - 1)

12.20 Б HC Rirm-Azot Grodno v SV Arminen                    5 - 0    (1 - 0)

13.30 Б MSC Sumchanka v SV Kampong                         3 - 5    (1 - 3)

16.30 C 4A Dundee Wanderers v 4Б   MSC Sumchanka    1 - 2    ( 0 - 0)

17.40 C 3A Gintra Strekte Uni HC v 3Б   SV Arminen        5 - 4     (1 - 2)

18.50 SF1 2A Club de Campo v 1Б HC Ritm-Azot Grodno     0:5     (0:3)

20.15 SF2 1A Berliner HC v 2Б  SV Kampong                      5:1     (1:0)

26.02.2012 

11.00 C 4A Dundee Wanderers v 3Б  SV Arminen               2:4     (1:1)

12.10 C 3A Gintra Strekte Uni HC v 4Б  MSC Sumchanka    4:2     (1:0)

14.00 3/4 Loser SF1 v Loser SF2 3/4    Club de Campo  -  SV Kampong         0:5     (0:2)

15.30 Final                                        HC Ritm-Azot Grodno  -  Berliner HC   4:4     (1:2)    5:6


1. Berliner HC

2. Ritm Azot Grodno

3. SV Kampong

4. Club de Campo

5. Gintra Strekte Uni HC

6. SV Arminen

7. MSC Sumchanka (Relegated to Trophy in 2013)

8. Dundee Wanderers (Relegated to Trophy in 2013)

Просмотрів: 1268 | Додав: RAK | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 1
1  
Yup, that souhld defo do the trick!

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Зареєструватися | Увійти ]
Інформація
EUROHOCKEY INDOOR CLUB CHAMPIONS CUP
CHAMPIONS CUP
Пошук
Календар новин
«  Лютий 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829
Опитування
Дайте оцінку сайту
Всього відповідей: 480