Субота, 21.10.2017, 18:02

Головна сторінка » 2015 » Листопад » 10 » ХIV МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУРНІР З ІНДОРХОКЕЮ «СУМСЬКА ОСІНЬ-2015»
ХIV МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУРНІР З ІНДОРХОКЕЮ «СУМСЬКА ОСІНЬ-2015»
00:16

 

КАЛЕНДАР ІГОР

ХIV МІЖНАРОДНОГО ДИТЯЧОГО  ТУРНІРУ

З ІНДОРХОКЕЮ «СУМСЬКА ОСІНЬ-2015»

серед спортсменів 2003 р.н. та молодше

ФОК «Динамо»

11-13.11. 2015 р. м. Суми

         

 

 

     

 

 

 

 

 

група А:                                                                       група Б:

1.  «Молодіжка»                                                      1. «Сумчаночка»

2. «Живчики»                                                          2. «Динамо» м. Полтава

3. «Дружба»                                                            3. «Енергія»

4. «Динаміт»                                                           4. «Козаки»

11 листопада 2015 р.

1.   11.00               А           «Молодіжка»              2 - 2     «Динаміт»

      12.00   Урочисте відкриття змагань

2.   12.40               Б         «Сумчаночка»              6 - 4         «Козаки»

3.   13.20               А         «Живчики»                    4  - 2           «Дружба»

4.   14.00              Б         «Енергія»                       0 - 14         «Сумчаночка»

5.   14.40              А         «Дружба»                       0 - 9         «Молодіжка»

6.   15.20               Б          «Динамо» м. Полтава 9 - 0         «Енергія»

7.   16.00              А          «Динаміт»                      4 - 2         «Живчики»

8.   16.40              Б         «Козаки»                         6 - 3         «Динамо» м. Полтава

12 листопада 2015 р.

9.    10.20               А         «Динаміт»                      4 - 0         «Дружба»

10.  11.00               Б         Козаки»     11 - 0         «Енергія»

11.   11.40               А         «Живчики»                    0 - 2          «Молодіжка»

12.   12.20              Б         «Динамо» м. Полтава 3 - 8         «Сумчаночка»        

13.   14.00   півфінал       1Б"Сумчаночка"            6 - 1         2А"Живчики"

14.   14.40   півфінал        1А"Молодіжка"             1 - 4         2Б"Динамо" м. Полтава

 

13 листопада 2015 р.

15.  09.00  гра за 5-6 місце      3Б"Енергія"       1 - 4    3А"Дружба"

16.  10.00   за 3-4 програвші півф. "Живчики"   2 - 8      "Молодіжка"  

17.  11.00   гра за 1-2 (хлопці) «Динаміт»  6 - 5   «Козаки»

18.  12.00   За 1-2 переможці півф.  "Динамо" м. Полтава  1 - 8   "Сумчаночка"

                       

Підсумкове положення команд

Дівчата:

1. "Сумчаночка"

2. "Динамо" м. Полтава

3. "Молодіжка"

4. "Живчики"

5. "Дружба"

6. "Енергія"

Хлопці:

1. "Динаміт"

2. "Козаки"

 

Просмотрів: 354 | Додав: RAK | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Зареєструватися | Увійти ]
Інформація
EUROHOCKEY INDOOR CLUB CHAMPIONS CUP
CHAMPIONS CUP
Пошук
Календар новин
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Опитування
Дайте оцінку сайту
Всього відповідей: 480