Субота, 18.11.2017, 15:52

Головна сторінка » 2015 » Жовтень » 15 » Розіграш КУБКУ МЕРА з хокею на траві
Розіграш КУБКУ МЕРА з хокею на траві
14:46

Розіграш КУБКУ МЕРА з хокею на траві

16-18 жовтня 2015 р., м. Суми

Календар ігор

Молодші   (2005-2006 р.н.)

1. «Дружба» (тренер Стеценко В.П.)

2. «Смайли» (тренер Ткач Н.В.)

3. «Козаки» (тренер Тагієва Д.Т.)

4.«Комета» (Свистюр О.Ю.)

Молодші   (2003-2004 р.н.)

1. «Смайлз» (тренер Матвєєнко О.М.)

2. «Живчики» (тренер Кукарина Н.О.)

3. «Сумчаночка» (тренер Кукарина Н.О.)

4. «Динаміт» (тренер Тагієва Д.Т.)

Дорослі

1. «Сумчанка»

2. ІФК СумДПУ

3. «Колос»

4. Юнацька збірна

 

Пт.16.10.2015 р.

1.      13.30          «Дружба»          -        «Комета»   (3-0)

2.      13.30          «Смайли»          -        «Козаки»   (3-0)

1.      14.00          «Смайлз»          -        «Динаміт»  (2-6)

2.      14.00          «Живчики»        -        «Сумчаночка»   (1-6)

3.      14.40          «Сумчанка»        -        Юнацька збірна  (8-0)

5.      15.30          ІФК СумДПУ    -        «Колос»    (6-0)

 

Сб. 17.10.2015 р.

7.      11.30          «Комета»           -        «Козаки»     (1-1)

8.      11.30          «Дружба»          -        «Смайли»    (1-1)

7.      12.00          «Динаміт»          -        «Сумчаночка»  (7-4)

8.      12.00          «Смайлз»          -        «Живчики»      (8-0)

9.      12.40          Юнацька збірна -         ІФК СумДПУ   (0-3)

10.    13.30          «Сумчанка»        -         «Колос»   (6-2)

        

Нд. 18.10.2015 р.

12.    10.20          «Живчики»                 -         «Динаміт»       ( 0 - 3 )

13.    11.00          «Сумчаночка»            -        «Смайлз»     ( 5 - 1 )

12.    11.30          «Смайли»                   -        «Комета»   ( 2 - 1 )

13.    11.30          «Козаки»                    -        «Дружба»   ( 0 - 7)

14.    12.00           «Колос»                     -        Юнацька збірна  (1 - 4)

15.    13.00            ІФК СумДПУ              -        «Сумчанка»     (1 - 3) 

14.00 Церемонія нагородження

Підсумкове положення команд:

1м. «Сумчанка»

2м. ІФК СумДПУ

3м. Юнацька збірна

4м. «Колос»

5м. «Динаміт»

6м. «Сумчаночка»

7м. «Смайлз»

8м. «Живчики»

9м. «Дружба» 

10м. «Смайли»

11м. «Комета»

12м. «Козаки»

Кращий воротар                     Катерина Покидько

Кращий захисник                  Оксана Пономаренко

Кращий півзахисник             Яна Коротаєва

Приз за волю до перемоги    Світлана Коломієць

Перспективний гравець         Алевтина Шалигіна

Приз суддівської колегії       Єлизавета Ведмідь

Бомбардир турніру               Юлія Шевченко (7 м'ячів)

Кращий гравець турніру       Євгенія Керноз

Просмотрів: 394 | Додав: RAK | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Зареєструватися | Увійти ]
Інформація
EUROHOCKEY INDOOR CLUB CHAMPIONS CUP
CHAMPIONS CUP
Пошук
Календар новин
«  Жовтень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Опитування
Дайте оцінку сайту
Всього відповідей: 480