Субота, 18.11.2017, 15:51

Головна сторінка » 2015 » Лютий » 9 » Українки шості на світовій першості з індорхокею!
Українки шості на світовій першості з індорхокею!
10:28

4-8 лютого в німецькому Лейпцигу пройшов IV Чемпіонат Світу з індорхокею серед чоловіків та жінок. Нашу країну представляла на змаганнях жіноча збірна, сформована з вихованок сумського хокею. Чоловіки на ЧС не кваліфікувалися.

Українки, бронзові призерки минулого чемпіонату (Познань, 2011), достойно представили нашу країну, хоча і не змогли покращити свій результат. До речі, Міністерство спорту України раптово відмовилось фінансувати поїздку збірної навіть не пояснюючи причину.

Першим суперником збірної України була Австралія (№8 в світовому рейтингу). Відкривши рахунок на 11-ій хвилині, українки все ж таки поступилися австралійкам 2:4 (дубль Виноградової). Бельгію (№22 у світі) Україна обіграла з рахунком 7:4 (голи на рахунку Виноградової (чотири), Ворушило (дубль) і Сітало). Поразка від Німеччини (№1 у світі) 3:6 (Хілько, Шевченко, Ворушило) та дві нічиї - з Канадою (№12 у світі) 4:4 (Ворушило (дубль), Хілько та Шевченко) та з командою Австрії (№4 у світі) 2:2 (дубль Хілько) відкинули українок на четверте місце в підгрупі.

У чвертьфіналі на українок чекали майбутні чемпіони - збірна Нідерландів (№2 у світі). Українські дівчата на рівних трималися проти серйозного суперника протягом усього поєдинку, але наприкінці зустрічі двічі (на 38 хв. та після заміни воротаря на польового гравця на 40 хв.) пропустили та втратили можливість вийти у півфінал - 0:2.

У матчах за 5-8 місця на "синьо-жовтих" чекало протистояння з Австралією, якій вони вже програвали у груповій стадії. Однак цього разу Україна взяла реванш. Основний час завершився з рахунком 3:3 (дубль Хілько й один гол Ляшенко), а серію булітів виграли саме українки - 2:1.

У завершальному матчі турніру за підсумкове п'яте місце жіноча збірна України поступилася команді Польщі (№7 у світі) 3-7 (Хілько, Ворушило, Керноз).

Кращим бомбардиром збірної стала Марина Хілько, яка забила 7 м’ячів.