Понеділок, 24.09.2018, 09:23

Головна сторінка » Новини сайту

Просмотров: 300 | Добавил: RAK | Дата: 01.12.2015 | Комментарии (0)

 

КАЛЕНДАР ІГОР

ХIV МІЖНАРОДНОГО ДИТЯЧОГО  ТУРНІРУ

З ІНДОРХОКЕЮ «СУМСЬКА ОСІНЬ-2015»

серед спортсменів 2003 р.н. та молодше

ФОК «Динамо»

11-13.11. 2015 р. м. Суми

         

 

 

     

 

 

 

 

 

група А:                                                                       група Б:

1.  «Молодіжка»                                                      1. «Сумчаночка»

2. «Живчики»                                                          2. «Динамо» м. Полтава

3. «Дружба»                                                            3. «Енергія»

4. «Динаміт»                                                           4. «Козаки»

11 листопада 2015 р.

1.   11.00               А           «Молодіжка»              2 - 2     «Динаміт»

      12.00   Урочисте відкриття змагань

2.   12.40               Б         «Сумчаночка»              6 - 4         «Козаки»

3.   13.20               А         «Живчики»                    4  - 2           «Дружба»

4.   14.00              Б         «Енергія»                       0 - 14         «Сумчаночка»

5.   14.40              А         «Дружба»                       0 - 9         «Молодіжка»

6.   15.20               Б          «Динамо» м. Полтава 9 - 0         «Енергія»

7.   16.00              А          «Динаміт»                      4 - 2         «Живчики»

8.   16.40              Б         «Козаки»                         6 - 3         «Динамо» м. Полтава

12 листопада 2015 р.

9.    10.20               А         «Динаміт»                      4 - 0         «Дружба»

10.  11.00               Б         Козаки»     11 - 0         «Енергія»

11.   11.40               А         «Живчики»                    0 - 2          «Молодіжка»

12.   12.20              Б         «Динамо» м. Полтава 3 - 8         «Сумчаночка»        

13.   14.00   півфінал       1Б"Сумчаночка"            6 - 1         2А"Живчики"

14.   14.40   півфінал        1А"Молодіжка"             1 - 4         2Б"Динамо" м. Полтава

 

13 листопада 2015 р.

15.  09.00  гра за 5-6 місце      3Б"Енергія"       1 - 4    3А"Дружба"

16.  10.00   за 3-4 програвші півф. "Живчики"   2 - 8      "Молодіжка"  

17.  11.00   гра за 1-2 (хлопці) «Динаміт»  6 - 5   «Козаки»

18.  12.00   За 1-2 переможці півф.  "Динамо" м. Полтава  1 - 8   "Сумчаночка"

                       

Підсумкове положення команд

Дівчата:

1. "Сумчаночка"

2. "Динамо" м. Полтава

3. "Молодіжка"

4. "Живчики"

5. "Дружба"

6. "Енергія"

Хлопці:

1. "Динаміт"

2. "Козаки"

 

Просмотров: 445 | Добавил: RAK | Дата: 10.11.2015 | Комментарии (0)

Розіграш КУБКУ МЕРА з хокею на траві

16-18 жовтня 2015 р., м. Суми

Календар ігор

Молодші   (2005-2006 р.н.)

1. «Дружба» (тренер Стеценко В.П.)

2. «Смайли» (тренер Ткач Н.В.)

3. «Козаки» (тренер Тагієва Д.Т.)

4.«Комета» (Свистюр О.Ю.)

Молодші   (2003-2004 р.н.)

1. «Смайлз» (тренер Матвєєнко О.М.)

2. «Живчики» (тренер Кукарина Н.О.)

3. «Сумчаночка» (тренер Кукарина Н.О.)

4. «Динаміт» (тренер Тагієва Д.Т.)

Дорослі

1. «Сумчанка»

2. ІФК СумДПУ

3. «Колос»

4. Юнацька збірна

 

Пт.16.10.2015 р.

1.      13.30          «Дружба»          -        «Комета»   (3-0)

2.      13.30          «Смайли»          -        «Козаки»   (3-0)

1.      14.00          «Смайлз»          -        «Динаміт»  (2-6)

2.      14.00          «Живчики»        -        «Сумчаночка»   (1-6)

3.      14.40          «Сумчанка»        -        Юнацька збірна  (8-0)

5.      15.30          ІФК СумДПУ    -        «Колос»    (6-0)

 

Сб. 17.10.2015 р.

7.      11.30          «Комета»           -        «Козаки»     (1-1)

8.      11.30          «Дружба»          -        «Смайли»    (1-1)

7.      12.00          «Динаміт»          -        «Сумчаночка»  (7-4)

8.      12.00          «Смайлз»          -        «Живчики»      (8-0)

9.      12.40          Юнацька збірна -         ІФК СумДПУ   (0-3)

10.    13.30          «Сумчанка»        -         «Колос»   (6-2)

        

Нд. 18.10.2015 р.

12.    10.20          «Живчики»                 -         «Динаміт»       ( 0 - 3 )

13.    11.00          «Сумчаночка»            -        «Смайлз»     ( 5 - 1 )

12.    11.30          «Смайли»                   -        «Комета»   ( 2 - 1 )

13.    11.30          «Козаки»                    -        «Дружба»   ( 0 - 7)

14.    12.00           «Колос»                     -        Юнацька збірна  (1 - 4)

15.    13.00            ІФК СумДПУ              -        «Сумчанка»     (1 - 3) 

14.00 Церемонія нагородження

Підсумкове положення команд:

1м. «Сумчанка»

2м. ІФК СумДПУ

3м. Юнацька збірна

4м. «Колос»

5м. «Динаміт»

6м. «Сумчаночка»

7м. «Смайлз»

8м. «Живчики»

9м. «Дружба» 

10м. «Смайли»

11м. «Комета»

12м. «Козаки»

Кращий воротар                     Катерина Покидько

Кращий захисник                  Оксана Пономаренко

Кращий півзахисник             Яна Коротаєва

Приз за волю до перемоги    Світлана Коломієць

Перспективний гравець         Алевтина Шалигіна

Приз суддівської колегії       Єлизавета Ведмідь

Бомбардир турніру               Юлія Шевченко (7 м'ячів)

Кращий гравець турніру       Євгенія Керноз

Просмотров: 481 | Добавил: RAK | Дата: 15.10.2015 | Комментарии (0)

5 сентября в г. Сумы на стадионе в детском парке «Сказка» прошёл второй ежегодный фестиваль хоккея!

     Каждый желающий смог познакомиться поближе с этим динамичным видом спорта и научиться чему-то новому. Этот праздник хорошего настроения команда "Сумчанка" разделила с нашими будущими чемпионами и их родителями.

     В программе фестиваля: финальные игры детской Олимпиады, где юные спортсмены, которые занимаются всего пару лет, продемонстрировали свои умения, а так же весёлые конкурсы, игры и сюрприз от мастеров команды «Сумчанка»!

В этом году победителем супер-конкурса стал Дмитрий, который получил в подарок клюшку и мяч для хоккея на траве!!!!

Приглашаем всех любителей хоккея посетить игры первого тура чемпионата Украины высшей лиги, которые будут проходить с 18 по 20 сентября на нашем стадионе, поддержать наших девчонок и получить заряд адреналина и положительных эмоций!

 

Просмотров: 512 | Добавил: RAK | Дата: 03.09.2015 | Комментарии (0)

Календар ігор

XII дитячого турніру з хокею на траві

«Кубок Еко-продукт - 2015»

серед спортсменів 2002-2003 р.н.

26-28.08.2015 р., м. Суми

 

25.08.2015 р. – день приїзду команд

Команди:

  1. «Молодіжка» м. Суми
  2. «Сумчаночка» м. Суми
  3. ОДЮСШ м. Суми
  4. «Динамо» м. Полтава
  5. «Динаміт» м. Суми

Ср. 26.08.2015 р.

13.00  «Молодіжка»                     1  –  3    «Сумчаночка»

14.40  ОДЮСШ м. Суми              0  –  20    «Молодіжка»

15.30  «Сумчаночка»                   6  –  1   «Динамо» м. Полтава

Чт. 27.08.2015 р.

14:10 «Динамо» м. Полтава         4   –   1     «Динаміт»

15:50 «Динамо» м. Полтава        24   –   0     ОДЮСШ м. Суми

Пт. 28.08.2015 р.

09:00 «Динаміт»                            2   –   3    «Сумчаночка»

09:50 «Динамо» м. Полтава        2   –    3    «Молодіжка»

10:40 ОДЮСШ м. Суми                0  –  33     «Сумчаночка»

11:30 «Молодіжка»                       1   -   1     «Динаміт»

12:30 Закриття турніру та церемонія нагородження

Підсумкове положення команд:

  1. «Сумчаночка» м. Суми
  2. «Молодіжка» м. Суми
  3. «Динамо» м. Полтава
  4. ОДЮСШ м. Суми
  5. «Динаміт» м. Суми - грали поза конкурсом.

Оргкомітет

Просмотров: 775 | Добавил: RAK | Дата: 26.08.2015 | Комментарии (0)

http://www.playo.tv - трансляция матчей

18.07.2015
09:00
B
Azerbaijan  -  Austria 3-1 (2-0)  
11:15
B
Belarus  -  Wales 2-2 (1-1)  
13:30
A
Ireland  -  France 7-1 (3-1)  
15:45
A
Ukraine  -  Czech Republic

2-3 (1-1)

Хилько М., Керноз Е.

 
19.07.2015
13:30
B
Belarus  -  Azerbaijan 4-4 (2-2)  
15:45
B
Austria  -  Wales 1-2 (1-0)  
18:00
A
France  -  Czech Republic 2-3 (1-1)  
20:15
A
Ukraine  -  Ireland 0-3 (0-1)  
21.07.2015
11:00
B
Azerbaijan  -  Wales 2-1 (1-0)  
13:15
B
Austria  -  Belarus 0-5 (0-2)  
15:30
A
France  -  Ukraine

4-3 (3-2)

Ворушило Я., Хилько М., Калюжная В.

 
17:45
A
Ireland  -  Czech Republic 3-0 (2-0)  
23.07.2015
11:00
*C
4A Ukraine  -  Austria 4B

2-1 (1-0)

Керноз Е., Деркач А.

 
13:15
*C
3A France  -  Wales 3B 0-0 (0-0)  
15:30
*SF1
1B Ireland  -  Belarus 2A 4-0 (3-0)  
17:45
*SF2
1A Azerbaijan  -  Czech Republic 2B 1-2 (0-0)  

25.07.2015

08:00
*C
3A France  -  Austria 4B 0-3 (0-1)  
10:15
*C
3B Wales  -  Ukraine 4A 2-0 (1-0)  
12:45
3/4
LSF1 Azerbaijan  -  Belarus LSF2 2-4 (1-2)  
15:15
Final
WSF1 Czech Republic  -  Ireland WSF2 0-5 (0-2)  
           

1. Ireland (promoted to Championship in 2017)
2. Czech Republic (promoted to Championship in 2017)
3. Belarus
4. Azerbaijan
5. Wales
6. France
7. Austria
8. Ukraine (relegated to Championship III in 2017)

 

Просмотров: 751 | Добавил: RAK | Дата: 15.07.2015 | Комментарии (0)

05.07.2015
09:00
A
Ireland  -  Czech Republic 2-1 (0-0)  
11:15
A
Poland  -  Lithuania 3-2 (2-1)  
16:30
B
Ukraine  -  Austria 2-1 (1-1)  
18:45
B
Wales  -  Italy 1-2 (0-1)  
06.07.2015
16:30
A
Czech Republic  -  Lithuania 0-1 (0-1)  
18:45
A
Poland  -  Ireland 0-6 (0-5)  
07.07.2015
16:30
B
Ukraine  -  Wales 2 - 2 (1 - 1)  
18:45
B
Italy  -  Austria 2 - 1 (0 - 1)  
08.07.2015
09:00
A
Ireland  -  Lithuania 2 - 1 (1 - 0)  
11:15
A
Czech Republic  -  Poland 1 - 1 (0 - 0)  
16:30
B
Wales  -  Austria 0 - 2 (0 - 1)  
18:45
B
Italy  -  Ukraine 3 - 4 (2 - 1)  
10.07.2015
09:00
C
4A Czech Republic  -  4B Wales 3 - 0 (2 - 0)  
11:15
C
3A Lithuania  -  Austria 3 - 3 (1 - 1)  
16:30
SF1
2A Poland  -  1B Ukraine 1 - 0 (0 - 0)  
18:45
SF2
1A Ireland  -  2B Italy 3 - 1 (3 - 0)  
11.07.2015
09:00
C
4A Czech Republic  -  3B Austria 3 - 1 (1 - 0)  
11:15
C
3A Lithuania  -  4B Wales 3 - 2 (1 - 1)  
16:30
3/4
LSF1 Ukraine  -  LSF2 Italy 0 - 3 (0 - 1)  
18:45
Final
WSF1 Poland  -  WSF2 Ireland 0 - 7 (0 - 3)  

1 м.  Ireland

2м.   Poland

3м.   Italy

4м.   Ukraine

5м.   Lithuania

6м.   Czech Republic

7м.   Austria

8 м.  Wales

Просмотров: 660 | Добавил: RAK | Дата: 04.07.2015 | Комментарии (1)

« 1 2 3 4 5 ... 25 26 »
Інформація
EUROHOCKEY INDOOR CLUB CHAMPIONS CUP
CHAMPIONS CUP
Пошук
Календар новин
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Опитування
Дайте оцінку сайту
Всього відповідей: 486