Понеділок, 24.09.2018, 10:32

Головна сторінка » Новини сайту

В Сумах у ФОК "Динамо" з 09 по 11 лютого 2010 року проходив  зимовий Чемпіонат  України з хокею на траві в закритих приміщеннях серед дівчат 1994-1995 р.н.

09.02.2010 р. 

     1.    09.00   СДЮШОР «Динамо»-1 м. Суми   8   -  0    СДЮШОР «Динамо»-2 м. Суми

     2.    10.00   СДЮШОР «Динамо»-3 м. Суми   7   -  1    «Спартак» м. Полтава

     3.    13.00   СДЮШОР «Динамо»-4 м. Суми   11 -  0     ДЮСШ №1 м. Полтава

     4     13.50   СДЮШОР «Динамо»-1 м. Суми   12 -  0     «Спартак» м. Полтава

     5     14.40  СДЮШОР «Динамо»-2 м. Суми    4   -  3     ДЮСШ №1 м. Полтава

     6.    15.30  СДЮШОР «Динамо»-3 м. Суми    2   -  3    СДЮШОР «Динамо»-4 м. Суми

10.02.2010 р.

     7.    9.00     ДЮСШ №1 м. Полтава              3    -  8    СДЮШОР «Динамо»-1 м. Суми  

     8.    9.50     «Спартак» м. Полтава              1    -  16   СДЮШОР «Динамо»-4 м. Суми

     9.    10.40   СДЮШОР «Динамо»-2 м. Суми   2    -  7    СДЮШОР «Динамо»-3 м. Суми

    10.   11.30   СДЮШОР «Динамо»-1 м. Суми   3    -  2     СДЮШОР «Динамо»-4 м. Суми

    11.   12.20   ДЮСШ №1 м. Полтава               3    -  9     СДЮШОР «Динамо»-3 м. Суми  

    12.   13.10   «Спартак» м. Полтава               3    -  4     СДЮШОР «Динамо»-2 м. Суми

11.02.2010 р.

    13.   9.30     ДЮСШ №1 м. Полтава              12  -  0      «Спартак» м. Полтава

    14.   10.20   СДЮШОР «Динамо»-4 м. Суми   8   -  2       СДЮШОР «Динамо»-2 м. Суми

    15.   11.10   СДЮШОР «Динамо»-3 м. Суми   3  -  1       СДЮШОР «Динамо»-1 м. Суми 

За підсумками змагань становище команд виглядає наступним чином: 

1 місце - СДЮШОР «Динамо»-1 м. Суми 20 очк. (тренер Матвєєнко Олена Миколаївна)

2 місце - СДЮШОР «Динамо»-4 м. Суми 17 очк. (тренер Василенко Наталія Вікторівна)

3 місце - СДЮШОР «Динамо»-3 м. Суми 14 очк. (тренер Василенко Наталія Вікторівна)

4 місце - СДЮШОР «Динамо»-2 м. Суми 11 очк. (тренер Матвєєнко Олена Миколаївна)

5 місце - ДЮСШ №1 м. Полтава 8 очк.

6 місце - «Спартак» м. Полтава 5 очк.

Оргкомітет та суддівська колегія  виявила кращих гравців змагань:

- кращий воротар - Фадєєва Аліна (СДЮШОР «Динамо»-3)

- кращий захисник - Скіданова Олена (СДЮШОР «Динамо»-1)

кращий нападник - Меркушина Ксенія СДЮШОР «Динамо»-3)

- бомбардир - Шевченко Юлія (СДЮШОР «Динамо»-4)

кращий гравець змагань - Стельник Ірина (СДЮШОР «Динамо»-1)


Просмотров: 891 | Добавил: RAK | Дата: 11.02.2010 | Комментарии (0)




В Сумах  у ФОК "Динамо"  з 02 по 05 лютого пройшов ІІІ тур (фінал) зимового Чемпіонату України з хокею на траві в закритих приміщеннях (індорхокей) серед жіночих команд.

1. МСК «Сумчанка» м.Суми 
2. "Динамо - Сумчанка" м. Суми 
3. ДЮСШ № 1, м. Полтава
4. "Спартак", м. Полтава 
5. СДЮШОР "Динамо", м. Суми
6. "Арзу", АР Крим

                                                            03.02.2010 р.

1.    10.00   МСК «Сумчанка» м. Суми          7   -  2         СДЮШОР «Динамо» м. Суми

2.    11.00   «Динамо-Сумчанка» м. Суми     7   -  2         «Спартак» м. Полтава

3.    12.00   «Арзу» АР Крим                        1   -  19         ДЮСШ № 1 м. Полтава

4.    13.00  «Спартак» м. Полтава                3   -  10         МСК «Сумчанка» м. Суми

5.    14.00   «Арзу» АР Крим                        1   -  18         «Динамо-Сумчанка» м. Суми

6.    15.00   СДЮШОР «Динамо» м. Суми      2   -  9          ДЮСШ № 1 м. Полтава

                                                           04.02.2010 р.

7.   10.00   МСК «Сумчанка» м. Суми        16   -   6     ДЮСШ № 1 м. Полтава

8.   11.00   «Спартак» м. Полтава             14   -   0     Арзу» АР Крим

9.   12.00   СДЮШОР «Динамо» м. Суми     2    -    5    «Динамо-Сумчанка» м. Суми

10. 13.00   «Арзу» АР Крим                       1   -   18      МСК «Сумчанка» м. Суми

11. 14.00   ДЮСШ № 1 м. Полтава             3    -    3     «Динамо-Сумчанка» м. Суми

12. 15.00   «Спартак» м. Полтава              4    -    3     СДЮШОР «Динамо» м. Суми

                                                         05.02.2010 р.

13. 10.00   «Арзу» АР Крим                       2   -     9     СДЮШОР «Динамо» м. Суми      

14. 11.00   ДЮСШ № 1 м. Полтава             4   -    6      «Спартак» м. Полтава

15. 12.00   МСК «Сумчанка» м. Суми         8   -    4     «Динамо-Сумчанка» м. Суми


За підсумками (фінального) третього туру турнірне становище команд виглядає наступним чином:

1. МСК «Сумчанка» м.Суми - 60 очок.
2. "Динамо - Сумчанка" м. Суми - 49 очки.
3.
"Спартак", м. Полтава - 39 очок.
4.
ДЮСШ № 1, м. Полтава - 37 очок.
5. СДЮШОР "Динамо", м. Суми - 24 очок.
6. "Арзу", АР Крим - 15 очок.

В номінацях:

 - бомбардир зимового Чемпіонату України з хокею на траві в закритих приміщеннях (індорхокей) серед жіночих команд стала Садова Богдана (МСК "Сумчанка"), 

- перспективний гравець зимового Чемпіонату України з хокею на траві в закритих приміщеннях (індорхокей) серед жіночих команд стала Фадєєва Юліана (СДЮШОР "Динамо" м. Суми),

- справжній капітан зимового Чемпіонату України з хокею на траві в закритих приміщеннях (індорхокей) серед жіночих команд стала Погоріла Альона ("Спартак" м. Полтава).




Просмотров: 1034 | Добавил: RAK | Дата: 04.02.2010 | Комментарии (0)

                                            

Teams:                                                                                                                                                         Pool A: GER/SCO/UKR/LTU 

Pool B: BLR/NED/ESP/POL

Match Schedule
Friday 22 January 2010
10.25 B Belarus v Spain         3-5 (0-1) 
11.30 B Netherlands v Poland  6-2 (3-0)
12.35 A Scotland v Lithuania   5-2 (3-1) 
13.40 A Germany v Ukraine    8-7 (4-5) 
14.45 B Spain v Poland          7-3 (2-1) 
15.50 B Netherlands v Belarus 9-2 (3-0) 
16.55 A Ukraine v Lithuania     4-0 (1-0)
18.00 A Scotland v Germany   2-5 (1-3) 

Saturday 23 January 2010
09.45 B Belarus v Poland         7:5 (3:1) 
10.50 B Spain v Netherlands    2:3 (1:2) 
11.55 A Germany v Lithuania   6:2 (5:2) 
13.00 A Ukraine v Scotland     6:4 (1:2) 
16.00 C 4A v 4B  LTU - POL    1:7 (1:1) 
17.05 C 3A v 3B  SCO - BLR    2:4 (2:2) 
18.10 SF1 2A v 1B UKR - NED  3:2 (2:1) 
19.40 SF2 1A v 2B GER - ESP  2:4 (0:2) 

Sunday 24 January 2010
10.00 C 4A v 3B    LTU - BLR       4-5    (2-3)
11.05 C 3A v 4B    SCO - POL      3-3    (1-2)
12.30 3/4 Loser SF1 v Loser SF2  NED - GER         2-4    (2-3)

14.00 Final Winner SF1 v Winner SF2  UKR - ESP   6-5    (4-2) 

Final Ranking:
1. Ukraine - EuroHockey Indoor Nations Champions
2. Spain
3. Germany
4. Netherlands
5. Belarus
6. Poland
7. Scotland - relegated to Trophy in 2012
8. Lithuania - relegated to Trophy in 2012


Просмотров: 1273 | Добавил: RAK | Дата: 22.01.2010 | Комментарии (8)

В Сумах  у ФОК "Динамо"  з 12 по 15 січня проходив 2 тур зимового Чемпіонату України з хокею на траві серед жіночих команд.

За підсумками перших двох турів турнірне становище команд виглядає наступним чином:

1. МСК «Сумчанка» м.Суми - 40 очок.
2. "Динамо - Сумчанка" м. Суми - 34 очки.
3. ДЮСШ № 1, м. Полтава - 25 очок.
4. "Спартак", м. Полтава - 25 очок.
5. СДЮШОР "Динамо", м. Суми - 16 очок.
6. "Арзу", АР Крим - 10 очок.


Просмотров: 1101 | Добавил: RAK | Дата: 15.01.2010 | Комментарии (0)

                 

                                                Итоговое положение команд в группах:

                        группа  «А»                                                                                           группа «Б»                   

1. МСК «Сумчанка», г.Сумы (Украина)                1.   Национальная сборная команда Литвы

2. «Смена», г. Анапа (Россия)                                   2.   Сборная команда г. Москвы  

3.  «Вымпел», г. Королев (Россия)                            3.   Молодежная  сборная команда Украины

4. ГУ ФКиС КХТ «Минск» г. Минск (Беларусь)    4.  «Текстильщик-БарГУ», г.Барановичи (Беларусь)

5.  «Спартак», г. Полтава (Украина)                      5.   ХК «Электросталь», г. Электросталь (Россия)

                                                                     ПОЛУФИНАЛЬНЫЕ ИГРЫ    

МСК «Сумчанка», г.Сумы (Украина)               1м (А)    7-1      2м (Б)  Сборная команда г. Москвы

«Смена», г. Анапа (Россия)                                  2м (А)    4-6      1м (Б)  Национальная сборная команда Литвы

за 9-10 м.  «Спартак», г. Полтава (Украина)  5м (А)  3-4     5м (Б)  ХК «Электросталь», г. Электросталь (Россия)

за 7-8 м.     ГУ ФКиС КХТ «Минск» г. Минск     4м (А)  2-1     4м (Б) «Текстильщик-БарГУ», г.Барановичи

за 5-6 м.    «Вымпел», г. Королев (Россия)         3м (А) 5-8     3м (Б)   Молодежная  сборная команда Украины

за 3-4 м.    «Смена», г. Анапа (Россия)                              2-5                    Сборная команда г. Москвы

за 1-2 м.    МСК «Сумчанка», г.Сумы                                 6-1                    Национальная сборная команда Литвы

                                                                          ИТОГОВОЕ ПОЛОЖЕНИЕ КОМАНД:

1м. МСК «Сумчанка», г.Сумы (Украина)

2м. Национальная сборная команда Литвы

3м. Сборная команда г. Москвы  

4м. «Смена», г. Анапа (Россия)

5м. Молодежная  сборная команда Украины

6м. «Вымпел», г. Королев (Россия)

7м. ГУ ФКиС КХТ «Минск» г. Минск (Беларусь)

8м. «Текстильщик-БарГУ», г.Барановичи (Беларусь)

9м.  ХК «Электросталь», г. Электросталь (Россия)

10м. «Спартак», г. Полтава (Украина)


Состав команды МСК "Сумчанка": Будьонная Альвина, Мороз Евгения, Садовая Богдана,

Хилько Марина, Свистюр Елена, Ворушило Яна, Деркач Елена, Ситало Яна, Гуленко Ольга,

Глиненко  Галина.

Тренер команды: Макаева С.Н.  

Просмотров: 2057 | Добавил: RAK | Дата: 06.01.2010 | Комментарии (4)

Відразу після Різдва в Сумах пройде традиційний міжнародний турнір з індорхокею «Кубок Співдружності – 2010» за участі кращих клубів та національних збірних України, Росії, Білорусі та Литви.


Міжнародний турнір з індорхокею «Кубок Співдружності»  проводиться з 2006 року. За цей час географія учасників турніру розширилася до шести країн, а сам турнір став одним з найбільш значущих і цікавих подій в індорхокеї у Східній Європі. З 2007 року Кубок Співдружності внесений в офіційний календар Європейської хокейної федерації. У 2009 році турнір був проінспектований генеральним секретарем ЄХФ Девідом Балберні. Рівень організації "Кубка Співдружності" був визнаний найвищим, що дозволило МСК «Сумчанка» отримати право на проведення в м. Суми Кубка європейських чемпіонів з індорхоккею 26–28 лютого 2010 р.


Просмотров: 1089 | Добавил: RAK | Дата: 25.12.2009 | Комментарии (1)

Дата проведения: 04/12/2009 - 06/12/2009
Место проведения: Павловский Посад, Россия

Итоговое положение команд
Виктория (Белоруссия)
Сумчанка (Украина)
Сборная Москвы
Ритм (Белоруссия)
Вымпел Королёв (Россия)
ХК Электросталь (Россия)

Таблица результатов
   Команда                                                И  В  Н  П   Мячи      О
1 Виктория (Смолевичи, Белоруссия)         5  5  0  0    33 - 12  15
2 Сумчанка (Сумы, Украина)                     5  4  0  1    33 - 11  12
3 Сборная Москвы                                    5  2  0  3     21 - 20  6
4 Ритм (Гродно, Белоруссия)                      5  2  0  3    23 - 25  6
5 Вымпел (Королёв, Россия)                      5  1  0  4     11 - 27  3
6 Электросталь (Электросталь, Россия)     5  1  0  4     13 - 39  3

Подробнее http://evenings.mohockey.ru/turnir/evenings_2009/women_turnir.html

Просмотров: 1065 | Добавил: RAK | Дата: 14.12.2009 | Комментарии (1)

з 04 по 09 грудня у ФОК "Динамо" пройшов Міжнародний дитячий турнір з індорхокею

«Сумська осінь – 2009» серед дівчат 1996 - 1997 р.н. за участю команд Росії, Полтави, Кіровограду та трьох команд СДЮШОР "Динамо" м. Суми

Ітогове положення команд:
1 місце - "Торнадо" м. Суми, тренер Кукарина Наталія Олексіївна
2 місце - "Сумчанка" м. Суми, тренер Василенко Наталія Вікторівна
3 місце - СДЮШОР "Динамо" м. Суми, тренер Матвєєнко Олена Миколаївна
4 місце - Смена" м. Анапа (Росія), тренер Самохотін Сергій Володимирович
5 місце - ДЮСШ №1 м. Полтава, тренер Колесник Валентина Іванівна
6 місце - "Слава" м. Полтава, тренер Полевой Олексій Володимирович
7 місце - "Колос" м. Кіровоград, тренер Киронда Віталій Вікторович
8 місце - ОДЮСШ м. Суми, тренер Шаповал Микола Сергійович

Номінації:
Кращий захисник турніру - Тищенко Марина "Торнадо" м. Суми,
Кращий нападник - Меркушина Ксенія "Сумчанка" м. Суми,
Приз судейської колегії - Нікуліна Валерія "Сумчанка" м. Суми,
Приз справжній капітан - Панченко Тетяна СДЮШОР "Динамо" м. Суми
Кращий гравець турніру - Гончаренко Ольга "Торнадо" м. Суми

Просмотров: 1121 | Добавил: RAK | Дата: 29.10.2009 | Комментарии (2)

21.10.2009р.

"Колос" м. Кіровоград 0:5 СДЮШОР "Динамо" м. Суми
"Спартак" м. Полтава 2:5 Зб.Київської обл. "Колос"
"Альта" м. Бориспіль 6:0 ДЮСШ -1 м. Полтава
МСК "Сумчанка" м. Суми 17:0 "Арзу" АР Крим

22.10.2009р.

Юнацька зб. України 2:0 "Арзу" АР Крим
Зб.Київської обл. "Колос" 15:4 ДЮСШ - 1 м.Полтава
"Альта" м. Бориспіль 5:2 СДЮШОР "Динамо" м.Суми
МСК "Сумчанка" м.Суми 9:0 "Колос" м. Кіровоград

23.10.2009р.

Зб.Київської обл. "Колос" 9:0 "Колос" м. Кіровоград
Юнацька зб. України 0:4 "Спартак" м. Полтава
ДЮСШ - 1 м.Полтава 0:3 СДЮШОР "Динамо" м.Суми
МСК "Сумчанка" м.Суми 7:2 "Альта" м. Бориспіль

24.10.2009р.

"Арзу" АР Крим 1:6 ДЮСШ - 1 м.Полтава
"Спартак" м. Полтава 1:1 СДЮШОР "Динамо" м.Суми
Юнацька зб. України 0:3 "Альта" м. Бориспіль
МСК "Сумчанка" м.Суми 2:0 Зб.Київської обл. "Колос"

25.10.2009р.

"Спартак" м. Полтава 1:3 СДЮШОР "Динамо" м.Суми
"Колос" м. Кіровоград 0:1 "Арзу" АР Крим
Юнацька зб. України 0:10 МСК "Сумчанка" м.Суми

За підсумками перших трьох турів турнірне становище команд виглядає наступним чином:
1. МСК «Сумчанка» м.Суми - 64 очки.
2. "Альта", м. Бориспіль - 49 очок.
3. СДЮШОР "Динамо", м. Суми - 48 очки.
4. Збірна Київської області «Колос» - 46 очки.
5. "Спартак", м. Полтава - 37 очок.
6. ДЮСШ № 1, м. Полтава - 36 очок.
7. Юнацька збірна України - 19 очок.
8. "Арзу", АР Крим - 19 очок.
9. "Колос", м. Кировоград - 14 очок.



Просмотров: 1166 | Добавил: RAK | Дата: 22.10.2009 | Комментарии (1)

Шановні вболівальники!

             З 21 по 25 жовтня у ДП «Казка» на новому штучному покритті проходитиме третій тур Чемпіонату       України з хокею на траві  серед жіночих команд вищої ліги.

Початок ігор о 10 годині. Команда МСК «Сумчанка» гратиме кожен день о 15.15, а 25 жовтня – о 13.30.

23 жовтня МСК «Сумчанка» зустрінеться з командою «Альта» м. Бориспіль, а 24 жовтня  - зі збірною командою Київської області «Колос».

Запрошуємо всіх любителів хокею на траві відвідати стадіон та підтримати улюблену команду нашого міста.

Просмотров: 1025 | Добавил: RAK | Дата: 20.10.2009 | Комментарии (1)

« 1 2 ... 23 24 25 26 »
Інформація
EUROHOCKEY INDOOR CLUB CHAMPIONS CUP
CHAMPIONS CUP
Пошук
Календар новин
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Опитування
Дайте оцінку сайту
Всього відповідей: 486