Понеділок, 24.07.2017, 18:40

Головна сторінка » Новини сайту

Календар ігор

чемпіонату України з хокею на траві серед жіночих команд вищої ліги, сезон 2016-2017 рр.

 

V тур (Фінал)

 

м. Суми                                                                                22-25.06. 2017 р.

 

22.06.2017 р. – день приїзду команд

 

 

23.06.2017 р.

 

14:00 МСК «Сумчанка» м. Суми – ІФК Сум ДПУ м. Суми

16:00 ХК «Колос» м. Бориспіль  – зб. Полтавської обл.

 

 

24.06.2017 р.

 

10:00 ХК «Колос» м. Бориспіль  – ІФК Сум ДПУ м. Суми

12:00 МСК «Сумчанка» м. Суми – зб. Полтавської обл.

 

 

25.06.2017 р.

 

10:00 зб. Полтавської обл. – ІФК Сум ДПУ м. Суми

12:00 МСК «Сумчанка» м. Суми – ХК «Колос» м. Бориспіль

 

13:45 Церемонія закриття та нагородження

Просмотров: 144 | Добавил: RAK | Дата: 21.06.2017 | Комментарии (0)

Календар ігор

чемпіонату України з хокею на траві серед жіночих команд вищої ліги, сезон 2016-2017 рр.

 

 

ІV тур

 

м. Суми                                                                                  25-28.05. 2017 р.

 

26.05.2017р.

14.00 зб. Полтавської обл.МСК «Сумчанка» Суми (0-18)

16.00 «ІФК ДПУ» Суми «ХК Колос» Бориспіль(0-3)

 

27.05.2017р.

14.00 зб. Полтавської обл. «ІФК ДПУ» Суми(2-5)

16.00 «ХК Колос» Бориспіль МСК «Сумчанка» Суми(2-3)

 

28.05.2017р.

10.00 зб. Полтавської обл. «ХК Колос» Бориспіль

12.00 «ІФК ДПУ» Суми МСК «Сумчанка» Суми

Просмотров: 187 | Добавил: RAK | Дата: 24.05.2017 | Комментарии (0)

Календар ігор

чемпіонату України з хокею на траві серед жіночих команд вищої ліги, сезон 2016-2017 рр.

ІІІ тур

м. Суми                                                                                20-23.04. 2017 р.

21.04.2017 р.

14.00 МСК «Сумчанка» м. Суми – зб. Полтавської обл.   12 : 0

16.00 ХК «Колос» м. Бориспіль  – ІФК Сум ДПУ м. Суми  1 : 1

22.04.2017 р.

14.00 ІФК Сум ДПУ м. Суми – зб. Полтавської обл.   5 : 1

16.00 МСК «Сумчанка» м. Суми – ХК «Колос» м. Бориспіль 3 : 0

23.04.2014 р.

10.00 ХК «Колос» м. Бориспіль – зб. Полтавської обл.   5 : 1

12.00 МСК «Сумчанка» м. Суми – ІФК Сум ДПУ м. Суми   4 : 0

 

 

 

Просмотров: 288 | Добавил: RAK | Дата: 18.04.2017 | Комментарии (0)

Date Time # Home Score Away    
17 Feb 10:00 01 Dundee Wanderers (SCO) - East Grinstead (ENG) 4 - 2 (2 - 1)  
  11:10 02 MSC Sumchanka (UKR) - Lille MHC (FRA) 4 - 0 (2 - 0)  
  12:20 03 Ards Ladies HC (IRL) - Gintra Strekte Uni HC (LTU) 2 - 8 (1 - 6)  
  13:30 04 Partille SC (SWE) - East Grinstead (ENG) 1 - 5 (0 - 3)  
  16:00 05 Dundee Wanderers (SCO) - Lille MHC (FRA) 5 - 2 (2 - 1)  
  17:10 06 Ards Ladies HC (IRL) - MSC Sumchanka (UKR) 2 - 7 (1 - 3)  
  18:20 07 Partille SC (SWE) - Gintra Strekte Uni HC (LTU) 0 - 3 (0 - 2)  
18 Feb 10:00 08 Partille SC (SWE) - MSC Sumchanka (UKR) 2 - 5 (1 - 3)  
  11:10 09 Ards Ladies HC (IRL) - East Grinstead (ENG) 1 - 2 (1 - 0)  
  12:20 10 Gintra Strekte Uni HC (LTU) - Dundee Wanderers (SCO) 1 - 1 (0 - 1)  
  13:30 11 Lille MHC (FRA) - Partille SC (SWE) 5 - 5 (4 - 1)  
  16:00 12 East Grinstead (ENG) - MSC Sumchanka (UKR) 3 - 4 (2 - 2)  
  17:10 13 Dundee Wanderers (SCO) - Ards Ladies HC (IRL) 1 - 0 (0 - 0)  
  18:20 14 Gintra Strekte Uni HC (LTU) - Lille MHC (FRA) 4 - 2 (2 - 2)  
19 Feb 08:00 15 Dundee Wanderers (SCO) - Partille SC (SWE) 4 - 1 (2 - 0)  
  09:10 16 Lille MHC (FRA) - Ards Ladies HC (IRL) 2 - 2 (1 - 0)  
  10:20 17 Gintra Strekte Uni HC (LTU) - East Grinstead (ENG) 0 - 1 (0 - 1)  
  11:30 18 Dundee Wanderers (SCO) - MSC Sumchanka (UKR) 1 - 5 (0 - 2)  
  12:40 19 Ards Ladies HC (IRL) - Partille SC (SWE) 4 - 1 (0 - 1)  
  13:50 20 East Grinstead (ENG) - Lille MHC (FRA) 0 - 0  
  15:00 21 Gintra Strekte Uni HC (LTU) - MSC Sumchanka (UKR) 1 - 5 (0 - 3)  

Підсумкове положення команд:

 

Team Final Standing  
 MSC Sumchanka             1  
 Dundee Wanderers             2  
 East Grinstead             3  
 Gintra Strekte Uni HC             4  
 Ards Ladies HC             5  
 Lille MHC             6  
 Partille SC             7
Просмотров: 362 | Добавил: RAK | Дата: 15.02.2017 | Комментарии (0)

Календар

міжнародного кубку з індорхокею

«Різдвяні зустрічі-2017»

3-6 січня 2017 р.

м. Суми

 

 

  1. ХК «Мінськ» м. Мінськ (Республіка Білорусь).
  2. Молодіжна збірна Республіки Білорусь.
  3. Юнацька збірна України.
  4. МСК «Сумчанка» м. Суми (Україна).
  5. ІФК Сум ДПУ м. Суми (Україна).
  6. Збірна команда м. Полтави (Україна).

 

4 січня 2017 р.

 

1.       11.00         ХК «Мінськ» 6 - 4 ІФК Сум ДПУ

2.       12.10          Молодіжна збірна Білорусі 7 – 4 Юнацька збірна України

3.       13.20         МСК «Сумчанка» 10 - 1 збірна м. Полтави

4.       15.00          Юнацька збірна України 3 - 4 ХК «Мінськ»

5.       16.00          Молодіжна збірна Білорусі 10 – 2 збірна м. Полтави

6.       17.00          МСК «Сумчанка» 3 – 1 ІФК СумДПУ

 

5 січня 2017 р.

 

7.       11.00          Збірна м. Полтави 3 – 11 ІФК Сум ДПУ

8.       12.10          МСК «Сумчанка» 10 – 1 Юнацька збірна України

9.       13.20          ХК «Мінськ» 1 - 3 Молодіжна збірна Білорусі

10.     15.00          Юнацька збірна України 2– 3 ІФК Сум ДПУ

11.     16.00          ХК «Мінськ»13 – 3 Збірна м. Полтави

12.     17.00          МСК «Сумчанка»  3 – 2 Молодіжна збірна Білорусі

 

6 січня 2017 р.

 

13.     11.00           Юнацька збірна України 7– 4 Збірна м. Полтави

14.     12.00           ІФК Сум ДПУ 2 – 1 Молодіжна збірна Білорусі

15.     13.00           МСК «Сумчанка» 3 - 3 ХК «Мінськ»

14.00     УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ ЗМАГАНЬ

1 місце  МСК "Сумчанка"

2 місце  ХК "Мінськ"

3 місце Молодіжна збірна РБ

4 місце ІФК СумДПУ

5 місце Юнацька збірна України

6 місце Збірна м. Полтави

Просмотров: 482 | Добавил: RAK | Дата: 04.01.2017 | Комментарии (0)

                             

 

Чемпіонат України з хокею на траві серед жіночих команд вищої ліги,

сезон 2016-2017 рр.

 

 

                           

Просмотров: 481 | Добавил: RAK | Дата: 13.09.2016 | Комментарии (0)

Группа А:
SG Amsicora ASD (Италия)
Rot Weiss Koln (Германия)
Real Club de Polo (Испания)

Группа Б:
GHC Ritm Grodno (Беларусь)
HC Minsk (Беларусь)
Royal Antwerp HC (Бельгия)
MSC Sumchanka (Украина)

13 Мая

11:15 B Royal Antwerp HC – MSC Sumchanka  1 - 1 (1 - 1)

13:30 B GHC Ritm Grodno – HC Minsk   2 - 1 (1 - 1)

15:45 A Rot Weiss Koln – Real Club de Polo  4 - 1 (3 - 0)

 

14 Мая

10:00 B MSC Sumchanka – HC Minsk  1 - 5 (0 - 2)

12:15 B GHC Ritm Grodno – Royal Antwerp HC 1 - 6 (0 - 4)

16:45 A Real Club de Polo – SG Amsicora ASD  4 - 1 (2 - 1)

 

15 Мая

10:00 B MSC Sumchanka – GHC Ritm Grodno 3 - 1 (1 - 0)

12:15 B Royal Antwerp HC – HC Minsk 4 - 2 (2 - 1)

16:45 A Rot Weiss Koln – SG Amsicora ASD  11 - 0 (5 - 0)

 

16 Мая

09:15 SG Amsicora ASDMSC Sumchanka 0 - 3 (0 - 2)

11:30 Real Club de PoloHC Minsk 3 - 3 (2 - 1) (4 - 5 SO)

14:00 Rot Weiss KolnRoyal Antwerp HC 4 - 2 (2 - 1)

Просмотров: 604 | Добавил: RAK | Дата: 13.05.2016 | Комментарии (0)

1 2 3 ... 25 26 »
Інформація
EUROHOCKEY INDOOR CLUB CHAMPIONS CUP
CHAMPIONS CUP
Пошук
Календар новин
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Опитування
Дайте оцінку сайту
Всього відповідей: 477