Неділя, 15.04.2018, 09:20

Дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Динамо» з хокею на траві

ДЮСШ з хокею на траві була відкрита в 1980 році на базі Сумської обласної ради ФСТ «Буревісник». В 1996 році в зв’язку з ліквідацією спортивного студентського товариства школа була передана в облраду «Динамо».

За значний вклад в підготовку спортсменів високого класу до складу збірних команд України в 1985 р. ДЮСШ отримала статус СДЮШОР. З цього часу вона щорічно підтверджує своє призначення і кожні чотири роки (олімпійський цикл) перезатверджується Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з хокею на траві «Динамо» позашкільна установа, основною діяльністю якої, є спортивна підготовка дітей, підлітків та молоді.

Завданням школи є гармонійний розвиток особистості, фізична підготовка, зміцнення здоров’я дітей та підлітків засобами фізичної культури та спорту, розвиток їх здібностей та удосконалення спортивної майстерності з хокею на траві серед дівчат, підготовка спортивного резерву для збірних команд області та України.

СДЮШОР «Динамо» є одним з осередків кращим на Україні для підготовки спортсменів збірних команд області та України в різних вікових групах, а також команд майстрів з хокею на траві серед жінок.

В 2003 році згідно рішення Сумської обласної ради школа стала Комунальним закладом Сумської обласної ради СДЮШОР «Динамо» з хокею на траві серед дівчат. В школі працюють 12 кваліфікованих тренерів, два з яких Заслужені тренери України, 5 мають вищу тренерську категорію, 8 з них майстри спорту України. Всі тренери мають відповідну вищу освіту, та тренерсько-викладацький досвід.

Вихованці школи в складі збірних команд області протягом останніх двох років вигравали всі чемпіонати України в своїх вікових групах, двома складами, юнацькі, молодіжні та Всеукраїнські ігри. Команда майстрів «Динамо-Сумчанка» стала чемпіоном України серед команд вищої ліги 2007р., гравці якої є вихованцями СДЮШОР «Динамо», друга команда – учні СДЮШОР «Динамо» бронзовим призером, збірна команда України до 16 років складена з учнів школи стала срібним призером першості Європи, до 18 років стала переможцем першості Європи, дворазовими срібними та бронзовими призерами чемпіонатів Європи до 21 року. На сьогодні 34 вихованки СДЮШОР «Динамо» входять до складу збірних команд України, 10 з яких представлені в складі національної збірної команди України, серед яких 6 майстрів спорту міжнародного класу, 20 майстрів спорту.

З 2003 по 2008 роки колектив СДЮШОР «Динамо» з хокею на траві в обласному огляді-конкурсі серед спортивних шкіл займає перші місця, а в огляді-конкурсі серед шкіл ЦР ФСТ «Динамо» України 2-3 місця.

Хокей на траві серед дівчат та жінок за минулі роки досяг позитивної динаміки розвитку по відношенню до других регіонів країни, а результати виступів команди «Динамо-Сумчанка» та юнацьких команд складених з учнів Сумської СДЮШОР «Динамо», різних вікових груп, свідчать про значний потенціал розвитку цього виду спорту на Сумщині.

Команди області складені з учнів СДЮШОР «Динамо» впевнено виграють змагання за програмою юнацьких та молодіжних ігор України, які є основними змаганнями для шкіл в олімпійському циклу.

За ініціативою дирекції, тренерської ради школи та підтримки спонсорів кожен рік проводяться міжнародні дитячі турніри «Сумська осінь», «Кубок ЕКО – продукт», «Восходящие звездочки» та Кубок «Содружество», які користуються великою популярністю серед фахівців гри з хокею на траві.


Увага батьків і дітей!

Сумська обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву по хокею на траві "Динамо" проводить набір дівчат 1998-2001 р.н. в групу початкової підготовки. Учбові заняття проводять заслужені тренери України, майстри спорту України, тренери вищої категорії. Наші вихованки багатократні чемпіони України, призери Кубка володарів кубків європейських країн і чемпіонатів Європи. Заняття проводяться безкоштовні. Чекаємо Вас за адресою: вул. Кирова, 23, СДЮШОР "Динамо", тел. 22-10-41Інформація
EUROHOCKEY INDOOR CLUB CHAMPIONS CUP
CHAMPIONS CUP
Пошук
Календар новин
«  Квітень 2018  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Опитування
Дайте оцінку сайту
Всього відповідей: 483